Reduslim > 자유게시판

Reduslim

페이지 정보

profile_image
작성자 Kendra
댓글 0건 조회 35회 작성일 22-08-05 02:48

본문

Istnieje wiele nauk wspierających ograniczone w czasie odżywianie. Po pierwsze, jest to zgodne z rytmem okołodobowym - biologicznym zegarem ciała, który ustawia wewnętrzny zegar ciała, który ostatecznie pomaga ci lepiej spać w nocy, reduslim skrzynecka lepiej jeść rano i czuć się energicznie po południu. (Prawdopodobnie już to robisz w sposób naturalny).

Pomaga również rozwinąć zdrowy nawyk, który jest łatwiejszy do utrzymania na dłuższą metę, gdy twoje ciało naturalnie przyzwyczaja się do ćwiczeń o tej samej porze każdego dnia.


Inne badanie opublikowane w styczniu 2019 roku w czasopiśmie Medicine & Science in Sports & Exercise wykazało, że regularne ćwiczenie do ustalonego czasu może pomóc Ci trzymać się codziennego planu aktywności. W tym badaniu naukowcy umieścili ludzi w jednej z trzech grup na miesiąc: jedna grupa ustawiła czas każdego dnia, w którym planowali ćwiczyć, inna grupa ustawiła ten sam czas co tydzień, a trzecia grupa nie miała żadnego rodzaju struktury ustawionej dla swoich treningów. Naukowcy odkryli, że grupa, która ustalała czas każdego dnia, miała zarówno mniejsze szanse na nawrót choroby, jak i wyższy wskaźnik przestrzegania planu aktywności.

To jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Poza pomocą w utrzymaniu motywacji, ograniczone czasowo jedzenie może:


Zwiększyć metabolizm: "Ćwiczenia rano mają pozytywny wpływ na metabolizm spoczynkowy" - mówi Jamie Grant, M.S., reduslim skrzynecka RD, profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie w Kolorado. Oznacza to, że może pomóc ci spalić więcej kalorii w ciągu dnia i w spoczynku.

"Jeśli ćwiczysz rano, twoje ciało jest nadal w oknie dziennym, które jest idealne dla metabolizmu i termogenezy", Reduslim Skrzynecka mówi Grant.

Kiedy ćwiczysz wczesnym rankiem, reduslim skrzynecka pozwalasz swojemu organizmowi "wyłączyć" metabolizm i termogenezę, które w przeciwnym razie miałyby miejsce w nocy, wyjaśnia Grant. "To dlatego popołudniowe treningi mają większy wpływ na wydajność metaboliczną", mówi.


Kopnij swój poranny upadek: "Budzenie się o ustalonej godzinie lub strukturze może być dobrym sposobem na motywację dla osób, które zmagają się z budzeniem się wcześniej rano", mówi Laurenee Spector, M.S., reduslim skrzynecka R.D., zarejestrowany dietetyk na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego."Rozpoczynając rutynę treningową o stałej porze, możesz wejść w rytm dnia, zamiast zmuszać się do wymyślania, kiedy ćwiczyć,�.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.