Reduslim > 자유게시판

Reduslim

페이지 정보

profile_image
작성자 Alvaro
댓글 0건 조회 51회 작성일 22-08-05 02:46

본문

Przed badaniem naukowcy stwierdzili, że ćwiczenie późnym wieczorem (kiedy się śpi), a następnie budzenie się kilka godzin później może opóźnić normalną hormonalną i metaboliczną odpowiedź organizmu na przebudzenie i prowadzić do spadku energii.

"Niezamierzoną konsekwencją ograniczonego czasowo jedzenia i większej ilości czasu spędzonego w łóżku w nocy jest to, że jesz i śpisz więcej w nocy, ale nie masz dojrzałej czasowo odpowiedzi metabolicznej na bycie obudzonym i jedzenie, aby przesunąć utratę wagi wzdłuż", mówi dr Greg Tiersky, reduslim w aptece DVM, Purdue profesor żywienia i metabolizmu i jeden z głównych autorów badania.

W przeciwieństwie do tego, regularne ćwiczenia - 30 minut co najmniej trzy razy w tygodniu - doprowadziły do wzrostu hormonów regulujących apetyt, reduslim w aptece takich jak leptyna i insulina, reduslim w aptece oraz do wzrostu wydatku energetycznego o około 500 kalorii w ciągu 24 godzin, w okresie 48 godzin, reduslim w aptece stwierdzili naukowcy.

"Kiedy ćwiczysz z samego rana, ta odpowiedź jest już gotowa do działania i jest gotowa do tego, abyś spalał kalorie podczas snu" - mówi Tiersky.

Innymi słowy, reduslim w aptece ćwicząc z samego rana, przygotowujesz swoje ciało do pracy w nadgodzinach - przed obiadem i kolacją - aby spalić wszystkie posiłki, które zjesz w ciągu dnia.


Upewnij się tylko, że ćwiczysz umiarkowanie - badanie z 2015 roku opublikowane w czasopiśmie Diabetes Care donosi, że równie wiele osób, które ćwiczą, robi to z niewłaściwą intensywnością, jak i osób, które ćwiczą z właściwą intensywnością, co wskazuje, że większość z nas ćwiczy za mało.

Mądrze jest też ograniczyć treningi do minimum 30 minut, szczególnie w przypadku osób, które ćwiczą więcej niż trzy razy w tygodniu. Według Centers for Disease Control, maksymalna zalecana ilość ćwiczeń dla osoby ważącej 170 funtów to około trzy do pięciu godzin tygodniowo.

Budowanie w więcej czasu na sen jest równie ważne, mówi Tiersky: "Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej ze spalania kalorii z samego rana, to naprawdę ważne jest, abyś dostał siedem do ośmiu godzin snu każdej nocy."

Czego reduslim w aptece (pl.reduslim.health)łaśnie dowiedzieliśmy się o utracie wagi


Uczenie się, aby jeść bardziej zdrowo, nie polega tylko na tym, ile jesz - chodzi również o to, kiedy. Oczywiście, zdrowe

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.